Гнучкі методології розробки

Нашою компанією виконано більше 400 проектів за методологією Agile. Ми допомагаємо нашим клієнтам скоротити час виведення продуктів на ринок, поставляючи якісне програмне забезпечення і вдосконалюємо взаємини між бізнесом та ІТ-сферою. Оскільки гнучкі методології – це невід’ємна частина нашої корпоративної культури, наші проектні команди орієнтовані на підвищення ефективності бізнесу за допомогою створюваних нами технологій і максимально можливе скорочення ризиків для наших клієнтів.

Адаптація до постійно змінюваних бізнес-вимог

При запуску ІТ-проекту компанії стикаються з певними труднощами:

  • До початку проекту досить складно точно сформулювати детальні технічні вимоги
  • Тільки після знайомства хоча б з початковою версією програмного продукту користувачі краще розуміють свої потреби
  • У процесі створення ПЗ пріоритети бізнесу компаній часто змінюються, вимагаючи перегляду специфікацій проекту

Гнучкі методології розглядають зміни як природну складову процесу розробки ПЗ, що дозволяє отримувати швидкі результати в рамках коротких циклів розробки з фіксованою датою завершення проекту. Agile-технології дають можливість підвищити загальну ефективність проекту, не виходячи за рамки узгоджених термінів поставки.

Agile-підхід сприяє тісній співпраці та взаємодії між усіма зацікавленими сторонами – представниками бізнесу та ІТ, – які повинні погоджувати пріоритети розробки. Ми об’єднуємо наші зусилля для максимального підвищення економічної вигоди, яку наші клієнти отримають по завершенню проекту.

Формування глобальних команд розробки на основі рівня кваліфікації та досвіду, а не за географічним принципом

Раніше гнучкі методології розробки і Scrum-підхід до управління проектами могли використовуватися тільки командами, розташованими в одному центрі розробки та які зустрічаються, як правило, в кімнаті для переговорів. Наша компанія застосувала новаторський підхід, адаптувавши Agile-розробку та управління Scram-проектами до роботи в географічно розподілених командах. Ми досі лідируємо в реалізації найбільш успішних, прогресивних і ефективних Agile-проектах.

Використовуючи географічно розподілену розробку, наша компанія може комплектувати проектні команди професіоналами, які мають найбільш підходящу для проекту кваліфікацію і досвід, незалежно від їх географічного положення. Географічно розподілена розробка вважається однією з найбільш продуктивних форм співпраці як для безпосередньо програмування, так і для дослідницьких проектів. Хоча члени команди можуть не знати один одного в обличчя, вони працюють разом і спрямовують свої спільні зусилля на забезпечення найкращих результатів проекту клієнта.