Глобальна мережа центрів розробки

Наша глобальна мережа центрів розробки робить можливою реалізацію великомасштабних аутсорсингових проектів з наданням послуг нашим клієнтам в режимі 24/7. Досвідчені команди розробників в Росії, Україні та Латвії об’єднані в мережу центрів професійної галузевої та індустріальної експертизи. Управління американськими командами здійснюється офісами, розташованими в Філадельфії і Сан-Франциско.

Кожен центр розробки спеціалізується в певній галузевої та технологічної області, але при цьому існує хоча б ще один центр розробки, фахівці якого володіють необхідним рівнем досвіду і знань у даній предметній області. Подібний підхід гарантує високий рівень професіоналізму фахівців наших центрів розробки в різних предметних областях.

Навчання , яке постійно проводиться для всіх центрів розробки гарантує високий рівень володіння технологіями розробки і навичками управління, безперервно розширює знання співробітників в предметних областях і методологіях. Використовуючи величезний досвід географічно розподіленої розробки, ми можемо збирати кваліфіковані проектні команди з урахуванням специфічних вимог конкретного проекту та професійного рівня фахівців, не озираючись на їх розташування.

Ось декілька причин, за якими клієнти вибирають компанію Return on Intelligence.

Диверсифікація та розподіл ризиків

 • Провідні світові бізнес-аналітики розглядають Китай і Східну Європу як ринки, які активно розвиваються, де індустрія аутсорсинга зростає неймовірними темпами.
 • Багато компаній, для здобуття більшої гнучкості і щоб уникнути втрат через політичні негаразди або нестачі корпоративного управління в конкретній країні, що розвивається, звертають свій погляд за межі традиційних аутсорсингових зон.

Висококваліфіковані та досвідчені фахівці

 • Країни Східної Європи визнані у всьому світі як володарі однієї з кращих освітніх систем в області математики, науки і технологій. Зусилля уряду Китаю також спрямовані на розвиток конкурентоспроможної освітньої культури, яка повинна забезпечити країні місце в п’ятірці лідерів за рівнем освіти в галузі науки техніки.
 • Середній професійний досвід роботи співробітників нашої компанії перевищує 6 років. Серед них – безліч розробників, архітекторів та адміністраторів баз даних, що мають сертифікати Sun, Microsoft, IBM і Oracle.

Низький рівень плинності персоналу

 • Східна Європа і Китай мають один з найнижчих показників плинності кадрів серед регіонів, в яких сильно розвинений ІТ-аутсорсинг – менше 8%, що відповідає нашим показниками.
 • Це сприяє високій стабільності проектних команд, акумуляції професійних знань та зменшення часу на підготовку нових співробітників

Культурна близькість між США та Європою

 • Між східноєвропейськими компаніями і їх клієнтами в США і регіонах ЕМЕА існує тісний культурний зв’язок. Досить схожі менталітет та внутрішньокорпоративна етика сприяють більш продуктивним партнерським відносинам.

Масштабованість

 • Східна Європа і Китай володіють величезними, не до кінця освоєними ресурсами кваліфікованих фахівців. Співробітництво з найбільшими регіональними університетами забезпечує постійний доступ до найбільш підготовлених кадрових ресурсів.
 • Наші найбільші центри розробки розташовані в Санкт-Петербурзі та Ризі, відомі своїми університетами і науковими центрами.

Володіння мовами

 • Випускники східноєвропейських університетів, як правило, добре володіють англійською – офіційно прийнятою мовою ділового спілкування в ІТ-компаніях.
 • Хороший рівень володіння мовою є однією з умов роботи в компанії Return on Intelligence, оскільки без цього неможливо ефективно вибудовувати щоденне спілкування з замовником, наприклад, по електронній пошті.