Контракти, засновані на показниках ефективності

Враховуючи різноманіття ситуацій окремих клієнтів і цілей проектів, ми пропонуємо широкий діапазон моделей взаємодії для задоволення потреб наших клієнтів. Незалежно від обраної моделі взаємодії, ми застосовуємо однакові всеосяжні принципи. По-перше, ми вступаємо в партнерські відносини з клієнтами для досягнення спільних цілей і вироблення спільних економічних інтересів. По-друге, де це можливо, ми пов’язуємо вартість послуг з отриманими результатами. Ми пропонуємо повний спектр традиційних і нових моделей взаємодії

Контракти, засновані на кінцевих результатах

Суть контракту, заснованого на результатах, полягає в тому, що клієнт купує кінцеві результати. Коли клієнт головним чином сплачує за досягнення заданих кінцевих результатів, більшу частину ризиків, пов’язаних з постачанням рішення, бере на себе постачальник.

Контракти, засновані на результатах, найбільше підходять для великих, трансформаційних проектів – коли результати мають вирішальне значення, і ризики неотримання очікуваних результатів дуже великі.

Ми спеціалізуємося на трансформаційних проектах. Ми визначаємо кінцеві результати проекту та націлюємо всю нашу діяльність на їх досягнення. Сюди відноситься партнерство в ризиках та їх розподіл по всьому життєвому циклу програмно-керованого трансформаційного проекту, включаючи етапи проектування, розробки та експлуатації.

Традиційні моделі взаємодії

Ми також можемо запропонувати нашим клієнтам більш традиційні моделі взаємодії.

Модель Time and Materials. При використанні цієї моделі користувач платить за трудовитрати (вкладення) в виконану роботу. Цей тип контрактів характеризується простотою і гнучкістю, але при цьому впевненість у тому, що отримає клієнт у підсумку, і скільки це буде коштувати, обмежена.

Модель Fixed Price. У цьому випадку клієнт укладає контракт на поставку компонента або продукту, наприклад, проектно-орієнтованої послуги, такої як розробка програми. Клієнт досить точно знає вартість і кінцевий результат проекту.

Ми пропонуємо 2 типи контрактів типу Fixed Price. Перший – Standard Fixed Price (стандартний Fixed Price), коли точно визначено обсяг і вартість проекту. Другий – Fixed With Incentives (Fixed Price із стимулюванням), коли визначено обсяг і вартість проекту, а час виконання може змінюватися, і за дострокову поставку заздалегідь визначено винагороду.