Return on Intelligence

Ми допомагаємо нашим клієнтам знайти нові підходи до ведення бізнесу з метою завоювання і збереження істотної конкурентної переваги на ринку.

Ми розуміємо, що:

  • Трансформація бізнесу зачіпає не тільки технології. Реальне підвищення ефективності комерційної діяльності потребує вирішення цілої системи рівнянь, заснованої на тісному взаємозв’язку людей, процесів, інформації і технологій.
  • Необхідна модель ведення бізнесу заснована на співпраці. Підвищення ефективності всього підприємства вимагає нових рішень для підвищення ефективності індивідуального співробітництва і спільного використання інформації в компанії. Застосування корпоративної аналітики – це оптимізація виконання спільних завдань окремими людьми і командами для досягнення поставлених цілей.
  • Колективний інтелектуальний капітал підвищує прибутковістьКолективні знання – запорука підвищення ефективності бізнесу. Для типового підприємства характерна ізоляція інформації навіть при роботі в багатофункціональних командах. Існує істотний розрив між управлінням інформацією та потребою людей в її отриманні. Отримання та інтеграція зовнішньої інформації з Інтернету з внутрішніми даними – основа посилення колективного інтелектуального потенціалу.

Ми використовуємо нашу інтелектуальну власність, включаючи передові практики, галузеві моделі, методики, і інструментарій та технології, щоб допомогти нашим клієнтам знайти нові підходи до ведення бізнесу з метою завоювання і збереження істотної конкурентної переваги на ринку. Ми значно знижуємо ризик і збільшуємо переваги трансформації при поставці великих складних програм. Наш підхід включає наступні компоненти:

  • Глобальна мережа центрів розробки і постачання
  • Контракти, засновані на показниках ефективності
  • Гнучкі методології розробки

Можливість об’єднання всіх необхідних компонентів в наші трансформаційні рішення є власною розробкою нашої організації. Наші команди досвідчених консультантів мають унікальний досвід, що дозволяє допомогти нашим клієнтам досягти успішної трансформації використовуючи засоби, методики і технології, доступні тільки нашим експертам.