Олександр Креймер

Директор з виробництва

Alexander Kreymer

Олександр Креймер (Alex Kreymer) управляє виробничим процесом компанії Return on Intelligence. Він відповідає за глобальні операції компанії, курирує продажі та маркетинг, а також працює з виробництвом і розвиває вертикальні експертизи.

Незадовго до приходу в нашу компанію Креймер займав аналогічну позицію в Exigen Capital і пост генерального директора в Exigen EbIT. У першій Олександр відповідав за організацію виробництва і підтримував зв’язок з іншими афілійованими компаніями групи, а в другій – за реалізацію бізнес-стратегії, операційне управління та представницькі функції.

За плечима Олександра – більш ніж 25 років роботи в EDS, однієї з провідних світових ІТ-компаній, що надає широкий спектр консалтингових та технологічних послуг. Креймер займав низку ключових позицій, пов’язаних з роботою з клієнтами та з наданням послуг. Він займався питаннями взаємодії як з державними, так і з приватними замовниками з різних регіонів.

Пік кар’єри Олександра в компанії EDS припав на час, коли він працював на позиції віце-президента і регіонального директора з розробки у Великобританії та Ірландії, на Середньому Сході і в Африці. Креймер відповідав за управління бізнесом з оборотом в 4 млрд. доларів та штатом у 20 000 співробітників. У той час він успішно провів ряд безпрецедентних за масштабом перетворень, домігся якісних зрушень на рівні надання сервісів замовникам. Серед іншого, Креймер керував реалізацією контракту на загальну суму 6,9 млрд. доларів, метою якого було підключення більше ніж 350 000 користувачів до однієї з найбільших інтранет-мереж у світі.

У EDS Олександр займав також ряд керівних позицій по регіону EMEA (Європа, Близький Схід і Африка), а також Латинської Америки. Зокрема, в кінці 1990-х, його зусиллями як виконавчого директора, був реалізований десятирічний аутсорсинговий контракт з Державним податковим управлінням Великобританії на 3 млрд. доларів.

Олександр має ступені магістра та бакалавра в галузі прикладної математики та інформатики Московського державного університету економіки, статистики та інформатики (MЕСІ).