Джонатан Кальман

Радник зі стратегічних питань

Jonathan Kalman

Джонатан Кальман – радник зі стратегічних питань в компанії Return on Intelligence, працює з компанією з питань стратегії та розвитку бізнесу. Раніше він займав пост Президента підрозділу Return on Intelligence Insurance Business та відповідав за глобальні продажі і операційну діяльність компанії, орієнтовану на клієнтів, що працюють в галузі страхування майна та страхування від нещасних випадків. Джонатан – визнаний лідер в області технологій з 25-річним стажем роботи у сфері розробки корпоративного програмного забезпечення, інформації та аналітики, ІТ-послуг і оншорной / офшорной моделей організації процесу розробки. Він володіє великим досвідом роботи як у своїй країні, так і за кордоном, він працював у США, Великобританії, країнах Європи, в Китаї, Індії, Латинській Америці, Ізраїлі та Канаді.

До приходу в Return on Intelligence Джонатан був керуючим партнером приватної інвестиційної фірми Jaguar Capital Partners, яка спеціалізується на інвестиціях в програмне забезпечення і технології у сфері страхування, фінансових послуг, платежів та індустрії телекомунікацій.

Джонатан також є стратегічним радником і членом Консультативної Ради Еджайл-Аналітики Страхування, провідного інформаційного консалтингового агентства в сфері страхового бізнесу. Раніше він був виконавчим директором UNIRISX LLC, глобального постачальника програмного забезпечення в сфері страхування, що спеціалізується на бізнес-моделі адміністрування SaaS.

Джонатан був головою правління та генеральним директором компанії Jaguar Acquisition Corporation, яку він вивів на фондову біржу (NASDAQ: JGACU.OB), а потім здійснив її злиття з China Cablecom, Ltd. (NASDAQ: CABL), чим ознаменував перше інвестування зарубіжного капіталу в китайську індустрію кабельного телебачення.

Крім цього, Джонатан є членом Ради Директорів PE Systems LLC і старшим консультантом в компанії Skillnet GmbH. Раніше обіймав наступні посади: директор China Cablecom (NASDAQ: CABL); директор RS Software (India) Ltd. (BSE: RSS); консультант в Customer Analytics (придбаної NASDAQ: EXAP); консультант в Nstein Technologies (TSE: EIN); консультант в Internet Capital Group (NASDAQ: ICGE).

Джонатан закінчив університет Корнелл за спеціальністю «прикладна фізика» зі ступенем бакалавра і отримав кваліфікацію MBA в бізнес-школі Менеджменту Kellogg при університеті Northwestern University.