На ІТ-ринку України з’явиться новий глобальний бренд Emergn

18 вересня 2018 року компанія Emergn (штаб-квартира в Ірландії) оголосила про завершення злиття з Return on Intelligence, до складу якої також входять підрозділи Exigen Services в Україні та Латвії. Об’єднання створить нову глобальну організацію під єдиним брендом Emergn, що спеціалізується на консалтингу, коучингу і розробці програмних рішень світового рівня. Це дозволить компанії надавати повний спектр послуг найвищого рівня підприємствам як приватного, так і державного секторів.

Emergn є визнаним експертом в області цифрової трансформації бізнесу. Протягом останніх дев’яти років компанія допомагає міжнародним організаціям постійно покращувати якість продукції і послуг. Експерти Emergn створили консалтингові продукти, які дають клієнтам можливість швидше досягати цілей і впевнено реалізовувати довгострокові зміни з нуля. Історія компанії Return on Intelligence (ROI, ex. Exigen Services) налічує більше 20 років. За ці роки міжнародна команда ІТ-фахівців ROI створила тисячі програмних рішень на замовлення клієнтів в США, Європі та Азії, а також підвищила ефективність ІТ-систем замовників, використовуючи технічні інновації.

Об’єднання двох брендів під прапором Emergn дозволить розширити портфоліо і спектр послуг в областях Agile / Digital перетворення бізнесу, проектування, розробки і постачання ПЗ, а також розвитку бізнес-навичок і підвищення потенціалу клієнтів. Завдяки унікальному підходу Value, Flow, Quality® (VFQ), Emergn допомагає швидко масштабувати процеси і підвищувати ефективність будь-якого бізнесу послідовно і орієнтуючись на кінцевий результат.

Географія об’єднаної компанії Emergn обширна: офіси базуються в США (Бостон), Ірландії (Дублін), Великобританії (Лондон), Латвії (Рига), Україні (Дніпро, Київ) і Росії (Санкт-Петербург і Нижній Новгород). 600+ співробітників працюють на трьох континентах, забезпечуючи високу якість послуг, що надаються. Центри розробки програмних продуктів зосереджені в Росії, Латвії та Україні. Клієнтами Emergn є понад 150 компаній в 15 + галузях в США, Європі та Азії. Серед них такі бренди, як: Walmart, SAP, BBC, AEG, Deutsсhe Bank, Hotelplan, Mercer, TUI, Tesco, GSK.

«Наша мета в Emergn – робити замовника щасливим, виконуючи поставлені завдання на високому рівні. Злиття двох компаній підвищує наші зобов’язання перед клієнтами, при цьому розширюється пакет послуг і очікується приплив нових талановитих людей в організацію», – коментує генеральний директор Emergn Алекс Адамопоулос, -« Пишаємося тим, що об’єднуємо сильні сторони двох бізнесів. Учасники команди, а також нові співробітники отримають більше можливостей професійно розвиватися і працювати з відомими брендами. Наші поточні клієнти вже побачили переваги об’єднаної організації, що надає повний спектр послуг для трансформації бізнесу».

Створення єдиної глобальної компанії завершиться до кінця 2018 року. В Україні продовжить свою роботу Центр розробки ПО Exigen Services, який раніше входив до складу Return on Intelligence.


Довідки про компанії:

Emergn

Emergn – провідний експерт в області цифрової трансформації бізнесу. Компанія працює з рядом найбільших світових організацій, допомагаючи їм створювати нові канали зростання і вибудовувати найбільш ефективні робочі процеси. Компанія виступає афільована структура Британського Комп’ютерного Товариства (BCS) і є сертифікованим експертом по методології Agile. Також організація входить до складу Консультативної Ради Товариства Пітера Друкера (Drucker’s Society) і допомагає формувати сучасні підходи до менеджменту.

 

Return on Intelligence (ROI, ex. Exigen Services)

Return on Intelligence (ROI) – міжнародна ІТ-компанія, що спеціалізується на розробці замовленого ПЗ і комплексному реинжиниринге бізнесу великих компаній в США, Європі та Азії. Центри розробки програмного забезпечення розташовані в Санкт-Петербурзі, Нижньому Новгороді, Дніпрі та Ризі. Основні сфери роботи: страхування, фінансові послуги, телекомунікації та медіа. Ключові експертизи Return on Intelligence: дизайн інтерфейсів, аналітика і управління даними, хмарні технології, мобільні розробки.