Трансформація знань

Те, що постачальники послуг почали розуміти важливість даних і включати їх в процеси прийняття рішень новим, ефективним способом – безперечний прорив у страховому бізнесі. Компанії говорять про перехід від організацій, які керовані транзакціями, до організацій, які керовані на основі аналітичних даних. ЗМІ трублять про те, як «великі дані» назавжди змінять світ страхування. Але що все це означає для вашого бізнесу? Як розібратися у всіх цих термінах, щоб прийняти єдине правильне для вашого бізнесу рішення? Як знайти рішення, яке забезпечить вашому бізнесу реальну вигоду?

Чесна відповідь – стратегія обробки даних та інформації, яка здатна формувати реальну цінність бізнесу, є важким завданням, що вимагає широкого діапазону навичок. Тут існує безліч підводних каменів. Деякі проекти зазнають невдачі, оскільки головна увага звернена на вибір використовуваних технологічних інструментів. Інші – через проблеми з доступом до даних, або, що більш важливо, організацією даних таким чином, щоб вони могли використовуватися і сьогодні, і в майбутньому.

Ми цілеспрямовано побудували команду, яка володіє експертними знаннями в галузі добування реальної вигоди для бізнесу наших клієнтів розташовуваних даних. Наша команда поєднує в собі ділові якості, глибоке розуміння структур даних і компетентність в області сучасних технологій, що дозволяє створювати для наших клієнтів рішення, які повністю відповідають їх потребам.

Для забезпечення виконання ваших вимог до даних та інформації, ми пропонуємо широкий набір послуг, які забезпечать практичне рішення, здатне не тільки задовольнити потреби сьогоднішнього дня, а й закласти основи для задоволення завтрашніх вимог до даних та інформації.

  • Стратегія та архітектура – Визначення і чітке формулювання комплексного погляду на управління інформацією, стратегію й архітектуру, здатні задовольнити як оперативні короткострокові, так і довгострокові вимоги.
  • Управління ефективністю – Розуміння поточної і перспективної стратегій компанії в галузі бізнес-процесів, подання їх у вигляді збалансованих критеріїв і метрик і розробка системи управління ефективністю бізнесу, здатної надавати основні відомості про ефективність на комп’ютер або інші пристрої управління по всій компанії. Це можуть бути інформаційні панелі (типу Особистий кабінет), системи звітності чи якийсь інший інструмент контролю та управління ефективністю.
  • Управління даними і знаннями – Проектування, розробка та розгортання рішень для управління якістю даних, інформацією, знаннями та контентом. Сюди відносяться семантичні, традиційні та реляційні об’єктні моделі, а також моделі великих даних.
  • Управління інформацією – Це одна з найменш помітних, але при цьому найважливіших функцій у світі даних. Ми допомагаємо нашим клієнтам розробити найбільш відповідну стратегію, конфігурація і процеси для визначення, моніторингу, а також управління і забезпечення якості всіх типів даних по всій компанії.
  • Дані як послуга (Data-as-a-Service, DaaS) – Управління даними, знаннями і аналітикою можуть вимагати значних капіталовкладень. Для успішного досягнення результатів потрібна не тільки спеціальна технологія, а й певні навички. Ми ефективно використовуємо унікальне поєднання творчих можливостей наших фахівців і Інтелектуальної власності (ІВ) в області технологій, управління бізнес-процесами та зовнішнього аутсорсингу розробки додатків, щоб створювати унікальні можливості для наших клієнтів. Ми в змозі спроектувати і поставити клієнту розроблений під його потреби набір сервісів для управління даними і контентом у вигляді аутсорсингової функціональної заміни існуючих процесів, а також розширити наявну функціональність. Моніторинг якості даних, очищення даних, адміністрування моделі даних, управління контентом, візуалізація і розмітка контенту – ось лише кілька прикладів послуг, які ми можемо надати нашим клієнтам.