Трансформація технологій

У всій страхової індустрії чітко видно тенденцію щодо прийняття рішень про впровадження проектів, які модернізують ключові системи підприємств. Такі проекти зачіпають саму суть діяльності страхових компаній, включаючи позови, виставлення рахунків (білінг), ведення договорів страхування, тарифікацію, відновлення страхових полісів, портали агентств і системи управління страховими агентствами. Подібні проекти вимагають серйозних зусиль і мають виняткове значення, тому невдачі в їх реалізації неприпустимі.
Ми добре розбираємося в складних ІТ-інфраструктурах страхових компаній. У нас є досвід виконання трансформації всіх основних систем (поліси, білінг, позови, і т. д.) і підсистем (документообіг, статистична звітність, бухгалтерський облік і т. д.).

Ми прекрасно розуміємо, що успіх – це не тільки правильний вибір програмного забезпечення або технологічної платформи, а й реалізація рішення, а часто – заміна застарілої системи, що є необхідним кроком для впровадження обраного бізнес-рішення.

Ми розглядаємо себе як компанію, яка створена для досягнення конкретних результатів, а саме спеціалізується на трансформації ключових систем і даних у страхуванні. Це означає, що ми цілеспрямовано інвестуємо в наших фахівців, процеси, технології та інформацію таким чином, щоб забезпечити ефективну реалізацію стратегічних ініціатив наших клієнтів, і прагнемо постійно вдосконалювати всі аспекти нашої глобальної платформи поставки рішень.

Ми розвиваємо стратегічне співробітництво з компанією Exigen Insurance Solutions і приймаємо участь в проектуванні, розробці та впровадженні їх додатків для страхового бізнесу. Хоча чимало наших методів поставки ПЗ налаштовувалися під вимоги Exigen Insurance Solutions, базові системи всіх наших клієнтів працюють в їх власних середовищах, включаючи як серійне ПЗ, так і ПЗ власної розробки, – це говорить про те, що наш досвід у трансформації ключових систем відрізняється не тільки глибиною, але і широтою експертизи.

Для Return on Intelligence трансформація ключових систем – це не просто проект, це сенс нашої діяльності.